جیش , بوس , لالا ...

زنی که با همدستی مردی و سوءاستفاده از زیبایی فریبنده و ظاهر آراسته‌اش از مردان ثروتمند در شمال تهران اخاذی میلیونی کرده بود، با شکایت یکی از طعمه‌ها دستگیر شدند.

سرهنگ مهدی احمدی، رییس مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح نحوه اقدامات مجرمانه متهمان، گفت: به دنبال مراجعه مردی به پلیس آگاهی تهران و اعلام شکایتی مبنی بر این که از سوی یک زن و مرد مورد اخاذی قرار گرفته است، پلیس وارد عمل شده و با توجه به مشخصات ارائه شده از سوی شاکی، گشتهای انتظامی ردیابی زنی 30 ساله به هویت «مرجان» را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: بدین ترتیب ماموران در جریان مراقبتهای نامحسوس در شمال تهران توانستند ردی از این زن را پیدا کنند، به طوری که پلیس در بررسی رفتارهای وی پی برد: این زن 30 ساله با ظاهری بسیار فریبنده، پوشیدن لباسهای گرانقیمت و آرایش غلیظ در خیابانها و بزرگراه‌های شمال تهران رانندگان خودروهای مدل بالا و تک سرنشین را طعمه اهداف خود قرار داده و جولان می‌داده است.

سرهنگ احمدی با اشاره به اظهارات شاکی این پرونده به ایسنا گفت: این زن با جلب نظر رانندگان دارای خودروهای مدل بالا و طرح دوستی با برنامه‌ریزی قبلی و دعوت به برقراری ارتباط، این مردان را به منزلش واقع در یکی از محلات شمالی تهران دعوت می‌کرده است.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ افزود: در این حال با حضور طعمه در منزل زن در حالی که دقایقی از ورود آنها به خانه نمی‌گذشت، ناگهان مردی وارد خانه شده و با ادعای این که شوهر زن است، با مرد طعمه شده درگیر می‌شده، به طوری که در ادامه درگیری، وی را به تماس با پلیس تهدید می‌کرده است.

به گفته سرهنگ احمدی، به این ترتیب مرد طعمه شده که خود را با اتهامات بی‌شماری مواجه می‌دید، از ترس آبرو و اتهام ارتکاب جرم ناموسی با پرداخت وجه نقد خواسته‌های متهمان را تمکین می‌کرده است.

وی افزود: شاکی این پرونده، یکی از افرادی بوده است که متهمان از او، مبلغ 150 میلیون ریال اخاذی کرده بودند که بدین ترتیب با ورود پلیس به این ماجرا، متهمان طی هماهنگی با مقام قضایی و راهنمایی شاکی در منزلشان واقع در شمال تهران حین ارتکاب جرم دستگیر شدند.

به گفته این مقام انتظامی، در حال حاضر این پرونده تنها یک شاکی دارد، اما با دستگیری متهمان احتمال افزایش تعداد اعترافات این زن و مرد ادامه دارد.
 

+ نوشته شده در ۱۳۸٧/۳/٢۱ ٧:۱۱ ‎ب.ظ توسط نرگس نظرات ()

X

یک دست گل نرگس یک دست کودکی در آغوش فقط همین !........


Home
Email
Bahar20

Archives

بهمن ۸٧

آبان ۸٧

مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧


Categories

عجایب(۳)
کار اینترنتی(٢)
دیدنیها(۱)
تنهایی(۱)
دلتنگی(۱)
غریبه(۱)
عکسهای دیدنی(۱)
کسب درآمد اینترنتی(۱)
پولدار شدن(۱)
شغل پر درآمد(۱)
کلاه بردار اینترنتی(۱)
گول نخورید(۱)
کانون بنیاد پارسیان(۱)
دیدنیهای روز(۱)
شگفت انگیزها(۱)
اسب گرفتار(۱)
اسب و درخت(۱)
چاق ترین(۱)
مرد چاق(۱)
مرد غول هیکل(۱)
روش آزار پسرها(۱)
دوست پسر آزاری(۱)
ضایع کردن پسرها(۱)
خنده و شوخی(۱)
یک گل کفن من(۱)

Authors

نرگس


Links

خر در چمن
ویژه نامه بازیهای یورو 2008
همیشه تنهای زمین
اخبار فوتبال ایران و جهان
اتشکده شب
پرویز
راز
جدید ترین مطالب و بهترین عکسها
2000 بازی موبایل
کلوپ هواداران سپاهان
سهیل
بهترین کد های موزیک برای وبلاگ
طـــراح قـــالــب
** احساسی ترین نوشته ها **
کسب درآمد
جاوا اسکریپت
داستان کوتاه عاشقانه
اس ام اس فارسی
منبع کد آهنگ برای وبلاگ
منبع کد موزیک برای وبلاگ

جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

قالب های بهاربیست


LinkDump

آرشیو پیوندهای روزانهفالنامه

FreeCod Fall HafezDesign by : Bahar20
href="http://cur.sub.ir">انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس